Lectii de muzica individuale & cursuri de muzica la pret atractiv

La Band Music School poti urma lectii de muzica individuale sau cursuri de muzica la un pret atractiv. Dacă nu esti foarte hotarat, poti lua o singura lectie, astfel incât sa te decizi in cunostinta de cauza. Aceasta este o varianta buna si in cazul in care doresti sa vezi care este nivelul tau de abilitati muzicale. Odata ce te-ai hotarat sa urmezi un curs de durata, ai la dispoziție pachete cu preturi cat se poate de avantajoase, indiferent ca vorbim despre cursuri  de instrument (pian, chitara, tobe) sau despre cursuri de canto.

Preturi lectii si cursuri de muzica Band Music School

Sedinta de evaluare – 50 lei (15 min)

1 sedinta
lei120

Lectie de muzica individuala, in afara abonamentului

Abonament lunar 4 sedinte
lei400

4 lectii individuale de instrument sau canto

Valabilitate pachet – maxim 30 zile

50 min lectia

Abonament lunar 8 sedinte
lei760

8 lectii individuale de instrument sau canto

Valabilitate pachet – maxim 30 zile

50 min lectia

Avantajele de a studia la Band Music School :
    • Studio de inregistrari propriu si colaborare cu firme care asigura productia video (pentru videoclipuri)
    • Promovarea pe Atomic Tv a celor care performeaza
    • Intermedierea cu ORDA si UCMR-ADA
    • Sala proprie de repetitii cu scena si lumini pentru o experienta autentica
    • Instrumente profesionale
    • Profesori cu experienta

Pentru detalii suplimentare indiferent că vorbim de lectii de pian, chitara, tobe, ori de lectii de canto, contactează-ne aici !